Hladni odnosi
Pogledajte Džekin i Fonsecin susret "oči u oči": Pozdrav bez ijedne riječi
Fudbaleri Roma poraženi su u Torinu protiv Juventusa u derbiju 21. kola italijanske Serie A.
07.02.2021. u 11:15

Vučica je izgubila 0:2, a u Torinu je nakon dvije utakmice pauze priliku da zaigra dobio i naš Edin Džeko.

Džeko je posljednjih dana bio u centru pažnje zbog odnosa sa trenerom Paulom Fonsecom, a na kraju nesuglasice su riješene i trener Vučice vratio je iskusnog bh. napadača u tim.

Dijamant je u igru ušao u 63. minuti i nije imao previše prilika za gol. Tek jednom je glavom šutirao pored gola...

Nakon posljednjeg sudijskog zvižduka kamere su na terenu "tražile" Džeku i Fonsecu, dali su im prioritet u odnosu i na ponajboljeg igrača današnjice Cristiana Ronalda.

Uspjeli su i zabilježiti Fonsecin i Džekin susret "oči u oči". Jedan drugom su pružili ruke i samo su nastavili svojim putem. Nisu pri tome razmijenili nijednu riječ.

- Džeko je bio spreman, ali moja je odluka da ne bude u timu od prve minute. Mayoral je i danas igrao dosta dobro i radio je za ekipu - rekao je Fonseca nakon utakmice.