Povreda Ahmetovića
Sarajevo savladalo Nikićevo Bratstvo, zabrinjavajuće vijesti za Marinovića
Fudbaleri Sarajeva su nakon remija sa Slobodom sredinom sedmice, danas u Butmiru u prijateljskom meču pobijedili Bratstvo iz Gračanice 2:1.
19.07.2020. u 19:21

Pogotke za Sarajevo postigli su Krste Velkoski u 32. i Hamza Bešić u 67. minuti.

Gol za goste iz Gračanice koje s klupe predvodi legendarni Nikola Nikić dao je Aletić u 80. minuti.

Ono što može brinuti trenera Sarajeva Vinka Marinovića jeste povreda Mersudina Ahmetovića, golgetera Bordo tima.

On se povrijedio protiv Slobode. Kako je prije današnje utakmice otkrio doktor Ismar Hadžibajrić, radi se o frakturi rebra, a koliko će napadač Sarajeva odsustvovati s terena i da li će biti spreman za start sezone, bit će poznato nakon dodatnih pretraga.

Sastav Sarajeva: Džafić, Šabanović, Šerbečić, Bešić, Salčin, F. Hodžić, Đokanović, Rahmanović, Milanović, Cruz, Velkoski.