TOK UTAKMICE: Krupa - Zrinjski 0:3
Fudbaleri Krupe poraženi su od Zrinjskog u meču 9. kola Premijer lige BiH.
28.09.2020. u 15:27

Treneri su odredili sastave, a Mladen Žižović, strateg Plemića, odlučio je na teren poslati najjači sastav s kojim raspolaže.

Za Zrinjski će utakmicu početi: Brkić, Ćorluka, Zlomislić, Ivančić, Stojkić, Todorović, Bekić, Jakovljević, Trebotić, Filipović i Bilbija.

S druge strane, Velimir Stojnić, trener domaćih, na teren je poslao sljedećih 11: Kolak, Karišić, Redžić, Makitan, Nikolić, Puzigaća, Pelić, Svraka, Andrejić, Mandić i Simonović.

Utakmicu je sudio Haris Kaljanac iz Sarajeva, sa pomoćnicima Dženanom Milićem i Emirom Zahiragićem.

______________________________________________________________________________________________________

90. minut: Kraj! Zrinjski je slavio sa 3:0.

80. minut: Golubović nije bio precizan, pa Krupa ostaje bez počasnog gola.

74. minut: Kolak brani udarac Enina.

68. minut: GOOOOOOOOOLLLLLL. Trebotić pogađa za 0:3.

65. minut: Zrinjski kontroliše utakmicu, a domaći su nemoćni sa igračem manje.

50. minut: Zaprijetila je Krupa iz prekida, ali odbrana Zrinjskog je na mjestu.

46. minut: Počelo je drugo poluvrijeme.

45. minut: Završeno je prvo poluvrijeme, Mostarci vode sa 2:0.

38. minut: Filipović šutira preko gola.

25. minut: Crveni karton za Stefana Nikolića! Napadač Krupe je prigovorio zbog nedosuđenog prekršaja, a sudija Kaljanac pokazao mu je crveni karton.

22. minut: Makitan je glavom šutirao pored gola Zrinjskog.

18. minut: GOOOOOOLLLLLL. Bilbije je udvostručio prednost Plemića.

14. minut: GOOOOOOLLLLLL. Zlomislić je doveo Zrinjski u vodstvo.

8. minut: Stefan Nikolić pogodio je prečku. Zrinjski je imao sreće.

3. minut: Zlomislić je pokušao sa 30-ak metara, ali Kolak brani.

1. minut: Makitan je otklonio opanost ispred gola Krupe nakon ubacivanja Bekića.

1. minut: Počeo je meč Krupa - Zrinjski.

15.55 sati: Poštovani posjetioci dobrodošli na tekstualni prijenos utakmice Krupa - Zrinjski.