TOK UTAKMICE: Olimpik - Tuzla City 1:1
Fudbaleri Olimpika i Tuzla Cityja remizirali su u posljednje meču 28. kola Premijer lige BiH.
03.05.2021. u 14:45

Meč na Koševu bio je jako bitan za obje ekipe. Domaći su tražili bodove u borbi za opstanak, dok su gosti još u borbi za plasman u Evropu.

Tekstualni prijenos susreta sa Koševa mogli ste pratiti na portalu Faktor.ba.

____________________________________________________________________

90. minut: Završen je meč na Koševu - 1:1.

80. minut: Sjajan udarac Badjija, još bolja odbrana golmana Olimpika.

76. minut: Dva puta je odbrana Olimpika izblokirala pokušaje igrača Tuzla Cityja.

72. minut: Mišić je topovski šutirao, Hadžić brani.

62. minut: GOOOOOOOOOLLLLLLL! Horić pogađa za 1:1. Velika greška Fejzića. Golman Tuza Cityja pogrešno je procijenio let lopte, nije želio intervenisati, a ona je završila u mrežu iza njegovih leđa.

49. minut: Olimpik je imao dva vezana kornera, a na kraju je Handžić šutirao visoko preko gola.

48. minut: Čurjurić pogađa stativu.

46. minut: Džafić je snažno šutirao, ali lopta odlazi pored gola Olimpika.

46. minut: Počelo je drugo poluvrijeme.

45. minut: Završeno je prvo poluvrijeme na Koševu.

29. minut: Olimpik je imao najbolju priliku. Horić je šutirao glavom nakon kornera, ali lopta odlazi pored lijeve stative Fejzićevog gola.

22. minut: Zaprijetili su i igrači Olimpika, ali Fejzić brani.

21. minut: Velika prilika za goste, ali je odbrana Olimpika spasila svoj gol.

10. minut: GOOOOOOOLLLLLLLLL! Brkić je pogodio za vodstvo gostiju.

10. minut: Penal za Tuzla City!

5. minut: Umalo autogol domaćih, ali je golman Hadžić bio na visini zadatka.

1. minut: Počeo je meč na Koševu.

14.45 sati: Dobrodošli na tekstualni prijenos utakmice Olimpik - Tuzla City.