Prijateljska utakmica
Zmajevi poraženi i u drugom meču protiv Mađarske
Rukometna reprezentacija Bosne i Hercegovine poražena je i u drugom prijateljskom meču protiv Mađaeske.
06.11.2021. u 14:16

Nakon što su jučer izgubili sa 24:26, Zmajevi su danas poraženi sa 23:26 (14:10).

U ovom meču BiH je nastupila sa dva druga golmana, a umjesto Benjamina Burića i Admira Ahmetaševića branili su Nebojša Bojić (prvo poluvrijeme) i Harun Hodžić (drugo poluvrijeme).

Priliku za igru ponovo su dobili svi igrači, osim Damira Kadrića i Edina Klisa, koji su povrijeđeni sinoć na utakmici protiv istog rivala.

BiH je igrala u sastavu: Bojić (7 odbrana), Hodžić (9 odbrana), Vukšić 4 gola, Ovčina 2, Herceg, Keso 1, S. Burić 2, Mehmedčehajić 1, Haseljić, Faljić, L. Perić 1, Vranješ 1, Malinović 4, Hamidović 6, Vegar 1.