Za TV špice
Drama na Šibovima: Primili gol u 90, a u narednom napadu pogodili sa centra za pobjedu
Pravoj drami svjedočili su jučer ljubitelji fudbala na stadionu Šibovi u Jelahu gdje su domaći Borac i Moševac igrali meč osmine finala Kupa Zeničko-dobojskog kantona.
21.04.2022. u 07:15

Borac je slavio sa 3:2, a dva gola pala su u sudijskoj nadoknadi.

Prvo je Belmin Hajdić u 90. minuti pogodio za Moševac i izjednačio na 2:2. Činilo se tada da će penal-lutrija riješiti putnika u četvrtfinale, ali...

Domaći su, rukometnim žargonom rečeno, izveli "brzi centar", Samir Kondžić je odlučio da pokuša iznenaditi gostujućeg čuvara mreže udarcem sa svoje polovine, i uspio je.

Uhvatio je Venesa Huskića, golmana Moševca, na spavanju i lopta je završila u mreži za veliko slavlje domaćih.

Nakon što je lopta završila u golu, sudija Kenan Bekrić iz Tešnja odmah je svirao kraj.

Pogledajte spektakularan gol Kondžića u 92. minuti koji je na svom YouTube kanalu objavila Smart televizija.