Bh. napadač
Elvir Koljić strijelac u remiju Universitatea Craiove
U 18. kolu rumunske lige Botostani je kod kuće dočekao Universitate Craiovu.
06.12.2021. u 21:59

Bh. napadač Elvir Koljić postigao je drugi pogodak u zadnja dva nastupa u dresu Craiove.

Mreže su mirovale do 31. minute. Golman domaćih zaustavio je Andreija Virgila Ivana u naletu i lopta je došla do Koljića. Naš napadač je prvo prevario protivničkog golmana, a zatim ga lobovao za 0:1.

Domaćin je došao do preokreta golovima Kagea i Edojoume u prvom poluvremenu. Gustavio je postavio konačan rezultat utakmice u 58. minuti.

Povremenom bh. reprezentativcu je ovo bila 15 prvenstvena utakmica ove sezone za Universitatea Craiovu, a postigao je drugi pogodak. Ukupno je zabio četiri gola ove sezone u svim takmičenjima.

Craiova se nalazi na četvrtom mjesto na tabeli sa 29 bodova, dok je lider na tabeli Cluj sa 48 osvojenih bodova.

Koljićev pogodak možete pogledati OVDJE.