Meč obilježio prekid
Loša reakcija odbrane Qarabaga spriječila Begovićev clean-sheet
03.10.2019. u 23:50

Nakon poraza od Seville u prošlom kolu, fudbaleri Qarabaga večeras su u gostima kod Dudelangea zabilježili prvu ovosezonsku pobjedu u Evropskoj ligi.

Prvak Azerbejdžana slavio je s 4:1 na gostovanju u Luksemburgu, koje je obilježio prekid u 30. minuti susreta.

Glavni sudija bio je primoran poslije pola sata igre prekinuti utakmicu jer se iznad travnjak stadiona Josy Barthel pojavio dron koji je nosio zastavu regije Gorski Karabah, ali onu koja odgovara armenskoj strani.

Nakon pola sata prekida igra je nastavljena, a nakon golova Zoubira u 11. i Michela u 30. minuti, Richard je s bijele tačke povisio na 3:0.

Quintana je u 69. minuti zabio za 4:0. Kada se činilo da će Asmir Begović upisati clea-sheet, loša reakcija gostujuće odbrane omogućila je Bernieru utješni pogodak za Dudelange.