U zaostalom meču četvrtog kola Premijer lige BiH između Sarajeva i Širokog Brijega nije bilo pobjednika.

Meč je okončan najnepopularnijim rezultatom 0:0, što u ovom trenutku sigurno više odgovora fudbalerima Bordo sastava.

Husref Musemić na Pecari nije mogao računati na veliki broj igrača. Od ranije su van stroja Dupovac, Oremuš, Rahmanović, njima se pridružio i Tatar, dok su suspenzije odradili Lazić i Gavrić.

Trener Sarajeva od prve minute je pružio priliku čak šesterici igrača mlađih od 21 godine: Kovačević, Šabanović, Mustafić, Đokanović, Šerbečić i Kurdić.

Široki je imao više šansi i bio je bliži pobjedi. Naročito se to odnosi mna drugo poluvrijeme.

Hrkać je u 69. minuti pogodio stativu, Jović u finišu nije realizirao zicer, a neprecizan pred kraj meča bio je i Jurić.

Sarajevo je i dalje bez poraza i zauzima lidersku poziciju sa 14 bodova na kontu. Bordo sastav u subotu čeka gostovanje na Grbavici kod Željezničara, koji također nema poraza ove sezone, ali ima dva boda manje.

Široki Brijeg je osmi na tabeli sa šest osvojenih bodova.