Napadač Uniteda
Poraz u Bernu pokvario novi rekord Cristiana Ronalda
Fudbaleri Manchester Uniteda poraženi su od Young Boysa sa 2:1 na startu nove sezone Lige prvaka.
14.09.2021. u 21:16

VEZANI TEKST - Veliki kiks Uniteda na startu grupne faze, u Sevilli dosuđena četiri penala

Utakmica u Bernu počela je odlično za goste iz Engleske. U 13. minuti susreta Cristiano Ronaldo je postigao svoj treći pogodak otkako se vratio u redove tima sa Old Trafforda.

Jedan od najboljih fudbalera svijeta svih vremena večeras je izjednačio još jedan rekord. Sjajni napadač upisao je 177. nastup u Ligi prvaka čime se po broju utakmica u elinom evropskom klupskom takmičenju izjednačio sa svojim nekadašnji saigračem Ikerom Casillasom.

Ono što je pokvarilo istinski razlog za zadovoljstvo Ronaldu je pogodak domaćeg tima iz pete minute sudijske nadoknade kojom je prvak Švicarske stigao do totalnog preokreta i pobjede.

Priliku da poprave veliki kisk fudbaleri Uniteda imat će u narednom kolu kada su domaćin ekipi Villarreala.