Noćna mora
Prosinečkom zakomplikovao život: Kvržić na debiju zaradio direktan crveni karton
18.01.2020. u 13:48

Fudbalski reprezentativac Bosne i Hercegovine ZoranKvržić, koji je u zimskom prijelaznom roku iz Rijeke prešao u Kayserispor, u debi za novi klub dobio je direktan crveni karton.

U sudijskoj nadoknadi prvog poluvremana na gostovanju kod Alanyaspora glavni sudija meča nije imao mnogo razumijevanja za Kvržićev start s leđa, te mu je odmah pokazao put u svlačionicu.

U trenutku Krvežićevog isključenja, ekipa koju je nedavno preuzeo bivši selektor BiH Roberta Prosinečkog gubila je sa 1:0, a drugom poluvremenu primila je još tri gola.

Za Kayseri je danas debitovao i bh. napadač Muris Mešanović, no zbog teškog poraza ovaj debitantski meč neće pamtiti po lijepom, baš kao ni Prosinečki.