Teroristički napad

Emotivne scene iz Istanbula: Navijači se uz tekbire oprostili od žrtava na Novom Zelandu

Objavljeno: 15.03.2019. u 22:32

Pred početak utakmice u Istanbulu navijači oba tima su učili tekbire za žrtve jutrošnjeg terorističkog napada

Emotivna poruka iz Istanbula

Fudbaleri Fenerbahčea večeras su u Istanbulu savladali Sivasspor sa 2:1 u uvodnom susretu 26. kola šampionata Turske.

Fener je slavio nakon preokreta. Gosti su poveli u 73. minuti golom Hurmacija, a za preokret i pobjedu pogađali su Soldalo u 74. i Ekici u 86. minuti.

Pred početak utakmice u Istanbulu navijači oba tima su učili tekbire za žrtve jutrošnjeg terorističkog napada na Novom Zelendu kada je u napadima na dvije džamije u gradu Christchurchu ubijeno 49 ljudi.

Emotivno je bilo i na terenu, gdje su igrači pognutih glava i sa suzama u očima ispratili poruke s tribina.

Izvor:   Faktor

Faktor pratite putem aplikacija za Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook i Twitter. Zabranjeno je prenošenje sadržaja bez odobrenja redakcije. Kontaktirajte nas na [email protected]