open-navfaktor-logo
Prijava
search iconJavi Faktoru
search
Obračun na Palama
U tuči sijevali i noževi, Čečar mladića posjekao preko leđa
Braća Čečar se sa dvojicom mladića obračunali u ulici Ive Andrića
25.09.2018. u 11:42
get url
text

Dvoje povrijeđenih i dvoje uhapšenih  epilog je tuče do koje je sinoć došlo u ulici Ive Andrića na Palama i to između braće Čečar i dvojice mladića sa kojima su od ranije bili u svađi.

Kako nezvanično saznajemo,  sinoć su se na ulici sukobili Ranko Čečar i njegov brat Sreten sa jedne strane te Srđan Lučić i njegov prijatelj Savo Karavdija s druge strane.  Mladići su se najprije posvađali pa potukli, a u jednom trenutku su počeli sijevati i noževi.

Tako je Ranko Čečar nožem posjekao Lučića preko leđa dok je Karavdija nasrnuo na drugog Čečara i brutalno ga izudarao. 

Tuča je odmah prijavljena policiji, a po dolasku patrole ubrzo su privedeni Ranko Čečar i Karavdija, a zbog sumnje da su počinili krivično djelo nanošenja povrede.

- Povrijeđenim je pomoć ukazana u bolnici Kasindo te je utvrđeno da se radi o površinskim ranama odnosno lakim povredama - kazala je za Faktor Vesna Stokanović, glasnogovornica PU Istočno Sarajevo dodavši da policija nastavlja rad na rasvjetljavanju ovog slučaja.

comment
prikaži komentare (0)
2024 faktor. Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje bez dozvole izdavača.