Kup BiH
Zrinjski siguran: Trica u Bijeljini za miran revanš u Čitluku
Fudbaleri Zrinjskog u revanšu će braniti dva gola prednosti protiv Radnika u borbi za plasman u polufinale Kupa Bosne i Hercegovine.
01.03.2023. u 17:55

VEZANI TEKST - Petarda Tuzlaka, hat-trick Kuzmanovića, City jednom nogom u polufinalu

Zrinjski je danas u prvom četvrtfinalnom duelu na Gradskom stadionu u Bijeljini ostvario rutinsku pobjedu rezultatom 3:1 , što je više nego dovoljan kapital pred revanš u Čitluku.

Pogotke za goste postigli su Zlomislić u osmoj, Kiš u 67. i Jakovljević u 76. minuti. Mrežu Zrinjskog zatresao je Ristić u 77. minuti.

Trener Zrinjskog Krunoslav Rendulić za narednu premijerligašku utakmicu protiv Posušja uspio je odmoriti standardne prvotimce Barišića, Tičinovića, Ćorluku, Bilbiju, Ćužea...

Ranije je Željo na Grbavici rezultatom 2:1 savladao Zvijezdu, a Tuzla City u Srebreniku rezultatom 5:0 Rudar Prijedor.

Posljednji duel od 18.30 sati u Modriči igraju Sloga i Velež.

Revanš-utakmice su na rasporedu za dvije sedmice.