Boca - River

Copa Libertadores: Produžeci na Santiago Bernabeu

Objavljeno: 09.12.2018. u 22:22

Regularnih 90 minuta revanš-duela finala Copa Libertadoresa između River Plate i Boce Juniors koji se igra na stadionu Santiago Bernabeu u Madridu okončano je rezultatom 1:1, a pobjednika južnoameričke Lige prvaka odlučit će produžeci, ili penali.

Povela je Boca Juniors u finišu prvog poluvremena, odnosno u 44. minuti, kada je sve dobro uradio a zatim i pogodio Benedetto.

Formalni gost u ovom duelu je prednost čuvao do 68. minute, a onda igrači River Plate preko Pratta dolaze do poravnanja. Pogotku je prethodila fenomenalna akcija i nesebična asistencija Nandeza.

Prva finalna utakmica završena je rezultatom 2:2, a u finalu Copa Libertadoresa ne vrijedi pravilo gola u gostima.

Izvor:   Faktor

Faktor pratite putem aplikacija za Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook i Twitter. Zabranjeno je prenošenje sadržaja bez odobrenja redakcije. Kontaktirajte nas na [email protected]