open-navfaktor-logo
Prijava
search iconJavi Faktoru
search
Veliki požar
Izgorjele četiri proizvodne hale u preduzeću "Mega Drvo" u Bijeljini, vlasnik kaže da je šteta veća od 15 miliona KM
Četiri proizvodne hale preduzeća "Mega Drvo" u Bijeljini izgorjele su u požaru koji je izbio jutros u 6.15 sati, javio je BNTV.
09.04.2023. u 09:56
get url
text

Na terenu je, kako piše Srna, 30 vatrogasaca iz Bijeljine. Iz PU Bijeljina rečeno je da u požaru nema povrijeđenih.

BNTV javlja kako su u pomoć stigli i vatrogasci iz Lopara. Hale se nalaze u indstrijskoj zoni pored magistralnog puta Bijeljina - Brčko.

Izgorjele su hale sa gotovim proizvodima, poluproizvodima i mašinama.

Vlasnik bijeljinskog preduzeća "Mega Drvo" Svetozar Ostojić rekao je da je šteta nastala od požara u pogonima tog preduzeća, prema prvim procjenama, veća od 15 miliona KM, da je sada najvažnije sačuvati radnike do obnove proizvodnje, kao i da mu je pomoć ponudio i predsjednik RS-a Milorad Dodik, objavio je RTRS.
 
 

comment
prikaži komentare (0)
2024 faktor. Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje bez dozvole izdavača.