Bez dlake na jeziku
Frka u tunelu: Sudija žestoko odgovorio Pjanićevom saigraču
Fudbaleri Barcelone u četvrtom uzastopnom nastupu u španskoj La Ligi nisu uspjeli zabilježiti pobjedu.
02.11.2020. u 20:49

U susretu osmog kola domaćeg šampionata Barcelona je remizirala u gostima kod Alavesa s 1:1, a prilično žustru raspravu na poluvremenu u stadionskom tunelu imali su defanzivac Katalonaca Gerard Pique i glavni sudija meča Hernandez Hernandez.

El Golazo de Gol je usnimio trenutak kada Pique povišenim glasom razgovarao sa arbitrom, ali i kada mu je ovaj odgovorio.

- Ako nećeš, nećeš - rekao je Pique u dijelu razgovora koji se može čuti na snimku, ali uslijedio je žestog odgovor sudije.

- Zašto urlaš? Uvijek završiš tako što urlaš i to meni djeluje kao obična predstava, a ja ne volim predstave - odbrusio je sudija stoper Barce koji je nakon toga spustio ton.

Pike je tada spustio ton i kazao da sudija tumači samo ono što hoće da tumači i onako kako on to hoće.

Saigraču našeg Miralema Pjanića zasmetalo je što arbitartokom prvog poluvremena nije dosudio najstrožiju kaznu u korist Barselone kada je Ximo Navarro faulirao Frenkieja De Jonga.