Juve razočarao
Neočekivan kiks Stare dame u Torinu
Za Juventus je ovo treći remi u sezoni, a ima i 11 pobjeda
01.12.2019. u 14:23

Juventus je u 14. kolu Serie A neočekivano pred svojim navijačima remiziro protiv Sassuola. Duel na Allianz stadionu okončan je rezultatom 2:2.

Juve je dobro krenuo. Siloviti napadi na startu meča isplatili su se u 20. minuti kada je goste "načeo" Bonucci udarcem sa distance.

Ipak, Sassuolo se brzo oporavio nakon primljenog gola i svega tri minute kasnije stigao do poravnanja. Boga je matirao Buffona.

Novi šok navijači Stare dame doživjeli su u 47. minuti kada Caputo pogađa za preokret Sassuola.

Ronaldo je golom u 67. minuti uspio poravnati rezultat. Imao je Juventus poslije toga dovoljno vremena da stigne do punog plijena, ali gosti su uspjeli sačuvati svoj gol.

Miralem Pjanić odigrao je kompletan meč.

Za Juventus je ovo treći remi u sezoni, a ima i 11 pobjeda. Prvak Italije ima 36 bodova, dva više od drugoplasiranog Intera, koji ima i meč manje.