Nastradala Granada
Dva gola Suareza na debiju za Atletico Madrid
Fudbaleri Atletico Madrida s visokih 6:1 porazili su Granadu u susretu trećeg kola španske La Lige.
27.09.2020. u 18:38

Jorgandžije su povele golom Diega Coste u devetoj minuti, a Sual Niguez je u 16. minuti promašio penal i tako propustio priliku da udvostruči prednost svog tima.

Minimalnom prednošću domaćin je otišao na poluvrijeme, da bi poslije samo dvije minute igre nastavku Correa pogodio za 2:0.

Joao Felix, koji je bio asistent kod drugog gola Atletica, u 65. minuti povisio je na 3:0.

Luis Suarez, novajlija u timu Diega Simeonea, priliku je dobio 20 minuta prije kraja utakmice, ali je i to iskusnom napadaču bilo dovoljno da na debiju postigne dva gola.

Prvo je Llorente u 72. pogodio za 4:0, da bi isti igrač asistirao Urugvajcu za njegov prvjenac u dresu Jorgandžija.

Tri minute prije kraja Molina je smanjio na 5:1, da bi Suarez golom u trećoj minuti sudijske nadokande postavio konačnih 6:1.

Golove s utakmice Atletico - Granada pogledajte OVDJE.