Kvalifikacije za EP

TOK UTAKMICE: Bosna i Hercegovina - Finska 31:19

Objavljeno: 14.04.2019. u 16:45

Rukometna reprezentacija BiH sa 31:19 savladala je Finsku u 4. kolu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo

U prvom susretu koji su dvije selekcije odigrale u četvrtak u finskom gradu Vantaa bh. rukometaši su slavili sa 26:30.

U toku je intoniranje himni.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kraj! BiH je slavila sa 31:19.

57. min.: Peti gol Malinović, 11 razlike za BiH.

56. min.: Toromanović je pogodio za 28:18.

55. min.: Malimović je zabio za deset golova prednosti.

54. min.: Šuman traži time-out.

51. min.: Hamidović je postigao svohj šesti pogodak.

47. min.: Tamminen siguran sa sedam metara.

44. min.: Peti gol Hamidovića, BiH vodi 24:15.

42. min.: Burić je zabio za "plus osam".

41. min.: Hamidović je strijelac a 22:14, Finci smanjuju već u narednom napadu.

38. min.: Malinović vraća BiH osam golova prednosti.

37. min.: Treći pogodak Senjamina Burića.

36. min.: Tamminen je smanjio na 19:12.

34. min.: Prvi plotun danas ispalio je Dejan Malinović!

33. min.: Prvi gol Perića!

32. min.: Slau izmjenu golmana Finci su kaznili golom.

31. min.: počelo je drugo poluvrijeme, BiH ima prvi napad. Hamidović postiže 17. gol za našu selekciju.

Kraj prvog poluvremena!

30. min.: Mirsad Terzić osam sekundi prije kraja prvog poluvremena pogađa za 16:10 i maksimalnu prednost.

29. min.: Prce je siguran sa sedam metara.

28. min: Šuman je iskoristio prvi time-out, Semanjamin Burić za "plus pet".

27. min.: Dino Hamidović pogađa za 13:9, ponovo imamo najveću prednost do sada.

27. min.: Finsci su smanjili na 12:9.

24. min: Sada je 12:8 za BiH, strijelac je Terzić

23. min: Prvi gol Keškića za BiH.

BHF ne zaboravlja: "Kap moje krvi poteče i Bosna ne presuši. 15. april"

18. min.: BH Fanaticosi i  večeras su velika podrška izabranicima Bilala Šumana.

15. min.: Prvi gol sa crte postiže Senjamin Burić, Bih vodi 9:6. Mejdan na nogama skandira "Država Bosna".

14. min.: Panić je pogodio za 8:5, bio je to njegov treći pogodak. I danas ponovo briljiraju Panić, Prce i Benjamin Burić.

14. min.: Odlično izdanje Benjamina Burića gledamo i danas, naš golman je upravo upisao treću odbranu.

12. min.: Postižemo gol s igračem manje, strijelac je Nikola Prce.

11. min.:  Prvo isključenje za našu selekciju. Rezultat je 6:4.

10. min.: BiH vodi 4:3

8. min.: Prvi gol za Nikolu Prcu. Najiskusniji igrač naše selekcije pogodio je sa sedam metara, a turski arbitri Fincima su pokazali prvo isključenje na utakmici.

6. min.: Gosti ponovo stižu do minimalne prednosti.

5. min.: Marko Panić postiže svoj drugi pogodak za 2:2.

4. min.: Nakon prvog izjenačenja Finci imaju i prvo vodstvo u Mejdanu.

4. min.: Prvo izjednačenje na utakmici.

2. min.: BiH vodi 1:0, Marko Panić je bio strijelac za našu selekciju.

1. min.: Počela je utakmica... Sretno Zmajevi!

Izvor:   Faktor

Faktor pratite putem aplikacija za Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook i Twitter. Zabranjeno je prenošenje sadržaja bez odobrenja redakcije. Kontaktirajte nas na [email protected]